Przepraszam za drobne opóźnienia, ale... natłok obowiązków... sami rozumiecie. :c

sobota, 6 lutego 2016

Styczniowe sumowanie

Witajcie!

Oto przed Wami pierwsze podsumowanie miesiąca. Szczerze powiedziawszy, średnio mam pojęcie, jak się zabrać za coś takiego, gdyż w swojej bloggerowej karierze takowych postów jeszcze nie było mi dane robić. Ale z miesiąca na miesiąc, postaram się, aby prezentowały się one jeszcze lepiej. Póki co, spróbujmy z taką formą:

Statystyki w pigułce

~ KSIĄŻKI ~
  1. Sarah J. Maas - Szklany tron - 518 stron
  2. Leigh Fallon - Córka żywiołu - 316 stron
  3. Erika Johansen - Królowa Tearlingu - 489 stron
  4. C.J. Daugherty - Wybrani - 434 stron
  5. Nicholas Sparks - Pamiętnik - 252 strony
"Wybrani" oraz "Pamiętnik" zostaną jeszcze przeze mnie zrecenzowane w lutym, zatem bez obaw: żadna z książek nie zostanie pominięta :)


Suma: 2009 stron 
287 stron na tydzień | 64 strony dziennie | 2,7 strony na godzinę 


~ BLOG ~ 
Zacznijmy od tego, że po raz pierwszy na LimoBooks pojawia się podsumowanie. I po raz pierwszy jest to podsumowanie stycznia. A po raz pierwszy i ostatni (ależ to groźnie brzmi :s) podsumowanie stycznia 2016r.

Ponadto, opublikowałam 7 postów: 3 recenzje, 3 posty okołoksiążkowe (jeden stosik, pierwszy odcinek Potyczek oraz mój proces pisania recenzji), a także 1 post noworoczno-organizacyjny.


Tak prezentuje się liczba wyświetleń:

Faktem jest, że opuściłam bloga na dwa ostatnie tygodnie, więc trudno mówić tu o liczbach z całego miesiąca. Niestety, nie miałam możliwości pisania postów, gdyż cały swój wolny czas poświęcałam na naukę do rozmnażających się niczym bakterie, sprawdzianów. A że mowa tu o klasówkach z przedmiotów istotnych dla mnie biorąc pod uwagę profil klasy oraz występowanie ich na maturze.. nie pozostało mi nic innego jak zatopić się wśród podręczników. Powoli, powolutku, skrobię jednak kolejne recenzje, aby w ciągu najbliższych dni, powrócić do regularnego trybu publikacji postów. :)


~ STOSIK  ~
W styczniu, zaopatrzyłam się w 3 książki, które prezentują się następująco:Wszystkie trzy: "Ranczo", "Ranczo 2" oraz "Kochani, dlaczego się poddaliście?" to efekt zakupów na zimowej edycji biedronkowego festiwalu książek. (9,99 za sztukę!)

***

A jakie są Wasze nowe nabytki książkowe? Ile tytułów przeczytaliście w styczniu? Jakie niespodzianki przyniósł Wam styczeń? Chwalcie się! :)