Przepraszam za drobne opóźnienia, ale... natłok obowiązków... sami rozumiecie. :c

wtorek, 7 lipca 2015

#1 Promocyjne procenty

Witajcie!

Lato w pełni, głównie za sprawą pogody, dlatego też czytanie pochłania większą część mojego czasu. Pewnie tak, jak wielu z Was. By móc zaopatrzyć swą biblioteczkę w nowe pozycje, nie skubiąc przu  tym portfela do dna, przygotowałam zestaw kilku promocji dostępnych aktualnie w internetowych i stacjonarnych księgarniach.

Wyprzedaż tylko na produkty w sklepie online. Do dyspozycji klientów są nie tylko książki, ale również filmy, muzyka, multimedia. Jeżeli chodzi o lektury, nie znalazłam niczego na moje oko. A przynajmniej w cenach korzystniejszych niż w pozostałych księgarniach. Ogólnie decydując się na zakupy w Empiku, warto sprawdzić koszt tytułów w innych ofertach, gdyż nie spotkałam się jeszcze, aby tu cena podchodziła za najniższą. Mimo to, warto zajrzeć zwłaszcza do kategorii 'Dla młodzieży', 'Literatura obyczajowa' i 'Fantastyka'. Wybór jako taki nawet jest.


Zaczynając od faktu, iż oferowanych pozycji wydaje się być mniej niż w Empiku, jedną bądź dwie wypatrzyłam i waham się nad zamówieniem. Podobnie jak na powyższej stronie, mamy możliwość wyboru kategorii promocji, jaka nas interesuje: -30%,-50% i -70% (-70%: 31 tytułów). Do tej pierwszej nawet nie zaglądałam, gdyż jeszcze niższe ceny i to w całym asortymencie znajdziemy m.in. w Arosie bądź dyskontach. Jeżeli natomiast mowa o ostatniej, coś dla siebie wykopią na pewno miłośnicy wampirów i poradników.A tutaj już zaszalałam! Pierwszy raz, gdy weszłam na stronę tej księgarni, wprost oniemiałam od ilości procentów mieniących się na ekranie. I w moim guście, tytułów faktycznie jest całkiem sporo. Do tej pory wykorzystałam te promocje 2 razy: za pierwszym w ilości 4 książek, za drugim 6. Są to głównie młodzieżówki m.in. 'Pułapka uczuć' Colleen Hoover, 'Wyścig śmierci' Maggie Stiefvater czy 'Czerwone jak krew' Salli Simukki. Czyli całkiem nowo wydane powieści. Oczywiście, znalazłoby się znacznie więcej takich perełek, potrzeba jedynie trochę czasu, aby zagłębić się w te wszystkie okazje. Jedynym minusem jest niewielkie nieuporządkowanie strony, przynajmniej pod tym 'promocyjnym' względem.Czyli coś, o czym możliwe, że część z Was już słyszała. Biedronka chyba na stałe wprowadziła książki do swojej oferty, co mnie niezmiernie cieszy, gdyż w okolicy mam aż dwie. Rzecz jasna, to byłoby zbyt kolorowe. 

Od wczoraj (6 lipca - 19 lipca), pojawiła się kolejna czytelnicza akcja sklepu. Tym razem, możemy skorzystać z naprawdę opłacalnej okazji nabywając różnorakie pozycje za jedyne 9.99zł, symboliczną dyszkę. Nie przywiązujcie się jednak do tytułów podanych na stronie internetowej. Wczoraj, nawiedziłam 5, TAK: 5, Biedronek i w żadnej nie znalazłam 3 tytułów, które chciałam zakupić. W koszach znalazłam natomiast mnóstwo innych pozycji, nie przykuwających niestety mojej uwagi. A szkoda, ponieważ byłam gotowa wydać naprawdę sporo zaoszczędzonych ostatnio pieniędzy. Ich strata. :|

Skorzystacie z którejś promocji? A może już to zrobiliście? Na jakie tytuły się zdecydowaliście?  A może wiecie o innych okazjach cenowo-książkowych? Piszcie w komentarzach :)