Przepraszam za drobne opóźnienia, ale... natłok obowiązków... sami rozumiecie. :c

niedziela, 5 lipca 2015

Wakacje, waaakacje, czyli troche luzu, trochę planów!

Witajcie!

Ach, nie ma to jak porządna dawka odpoczynku. Co prawda, przed nami jeszcze ponad półtora miesiąca laby, ale ja już czuję się zrelaksowana, odstresowana i odzwyczajona od trudów nauki. Oczywiście nie oznacza to, iż porzucam czytelnictwo. Wbrew przeciwnie! Zamierzam sięgać po jeszcze większą ilość książek, korzystając z dostępnej, ogromnej ilości wolnego czasu ^^

Po co ten post? Mogłabym teraz zdać się na moją bujną wyobraźnię, elokwencję oraz dyplomację i wyjaśnić Wam iż pragnę wyrazić mój entuzjazm spowodowany dwumiesięczną przerwą od szkoły. Prawda jest taka, iż moje lenistwo nie pozwala mi na sklecenie kilku zdań recenzji. A powinny pojawić się już dwie, gdyż mam za sobą już dwie lektury, a trzecia w trakcie. Ale od czego są wakacje, jak nie od robienia sobie zaległości, nie martwienia się piętrzącymi na biurku obowiązkami i chwytaniem dnia na rzeczy niepożyteczne?

Nie oznacza to, że na blogu nie będzie pojawiać się nic. Po prostu życie na nim zwolni do tempa żółwiego, czasem może meduzy albo hipopotama. Więcej pojawiać się będzie postów okołoksiążkowych. Planuję informować Was o różnorakich promocjach i okazjach w księgarniach: tych stacjonarnych jak i internetowych. Przeprowadzać dyskusje, pogawędki i wymiany zdań oraz opinii, aby rozwijać czytelnicze pasje i poznawać siebie nawzajem. Tworzyć listy różnorakich tytułów, TAGi i zabawy z tekstami. A przynajmniej tak pięknie rozrysowuje się to obecnie w mojej głowie. Rzeczywistość wyjdzie w praniu.Piszcie w komentarzach, co chętnie zobaczylibyście na moim blogu: jakiego rodzaju treści, książki. Chętnie przeczytam również Wasze propozycje ogólnych zmian: wyglądu, charakteru, publikowanych postów. Wyraźcie swoje opinie, a ja postaram się sprostać Waszym oczekiwaniom! :)
Ps
Jak tam Wam się żyje w wakacje? Na jakie książki stawiacie w to lato? Jakie wyzwania czytelnicze macie zamiar przedsięwziąć? c: