Przepraszam za drobne opóźnienia, ale... natłok obowiązków... sami rozumiecie. :c

poniedziałek, 23 marca 2015

Słowem wstępu

Co i jak?
Chęć założenia tego bloga przyszła bardzo spontanicznie - siedzenie w domu, brak zajęcia i nagłe zatęsknienie za książkami, których stosik do przeczytania piętrzył się przy łóżku zachęcając do sięgnięcia choć po jedną pozycję. Mogę wręcz zagwarantować, że szybko mi się znudzi. Dwie, trzy recenzje.. no tak do pięciu maksymalnie i już mnie tu nie będzie. Ale.. póki co, chcę mieć trochę zabawy. Każdemu się należy, nie?

Na blogu będę publikować zwięzłe, subiektywne (w 100% moje!) recenzje.. może bardziej opinie, bo recenzje to są długie, pełne trudnych słów i wyrażeń... opinie książek, czasem filmów czy innych tekstów kultury (też potrafię mądrze :| ). Powieści (w 90%) będą młodzieżowe (miłości, księżniczki, anioły, wampiry i inne takie cuda) - ponieważ sama zaliczam się do tej kategorii wiekowej, a, że czytać mogę jedynie w wolnych chwilach (których jest niewiele) to wolę zabierać się za coś lekkiego, niezobowiązującego, co sprawi mnie i mojej wyobraźni przyjemność. Także.. raczej na słowniki, lektury i poważną literaturę nie będzie tu miejsca. Przepraszam, mam nadzieję, że wybaczycie. 

I proszę o wyrozumiałość -  zasady ortografii mam względnie opanowane, interpunkcja nie jest moją mocną stroną, do polskiego uczniowską miłością nie pałam..
Po takim wstępie już mogę Was zaprosić do czytania! :)